Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az Amd processzorhoz jó ez...

Ez az Amd processzorhoz jó ez a ddr3-as ram?

Figyelt kérdés
Vásároltam 2x4gb -os kingston hyperX 1600mhz-es ramokat és ezt a processzort néztem a konfighoz: AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition ,kérdésem az lenne hogy jó-e ehhez a procihoz ez a ram ?Mármint hogy kezeli-e ezt a processzor?
2011. dec. 25. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen jó, de ez inkább alaplap fronton fog eldőlni, ugyanis abba fognak ezek menni.
2011. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az alaplap egy asus m5a78l-m/usb 3-as ddr3-as ram kezeléssel max 2000mhz-ig kezeli a ramokat ,túlhajtási lehetőségekkel. Azért kérdezem mert ugye most én megvettem ezeket a ramokat és ez a processzor nem tudom hogy kihasználja -e ezt az 1600mhz-es sebességet?Mivel a procihoz sehol nem találok normál leírást mint pl kézikönyv vagy valami
2011. dec. 25. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz működni fognak, de szerintem feleslegesek az 1600Mhz-s modulok. Bőven elég ha 1333Mhz-set veszel különbséget nem fogsz érezni.
2011. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha még nincs meg a CPU ajánlom helyette a Phenom II X4 960T-t ami olcsóbb és ha szeraencséd van fel is tudsz benne oldani 2 + magot.
2011. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!