Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az baj ha a videókártya...

Az baj ha a videókártya memóriája DDR3-as, a ramom meg DDR2-es? Az úgy pászol? És mi a véleményeetek a GT 220-ről?

Figyelt kérdés

Van egy új vidi kártyám így karácsonra, de fog is működni?

El fog vele menni a crisys 2, Star wars force unlished1,2, prototype, COD4,5,6,7


2011. dec. 24. 20:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

OFF:Legalább ilyenkor ne b*sztassátok egymást.

Boldog karácsonyt mindenkinek...

2011. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Am tök jó kártya és a 2gb ram mellet ezzel simán elfut a cod 4,5 és a 6 is csak nem full grafikán. Lehet h nem pont a legjobb játék de a Rainbowsix wegas2-őn kipróbáltam, és full beállításokon teljesen jól fut. A cod6 sem sokkal jobb egyébként szal gondolom el fog menni. Azér kössz a válaszokat. Tényleg nem a legjobb kártya de elég jól elviszi ezeket. Aki azt mondta hogy nagyon sz*r annak nincs igaza, viszont aki azt mondja hogy ez a legjobb annak sincs igaza. Jó kis kártya nekem elég, nem vagyunk gazdagok tehát ennél a színvonalnál igazán sose lesz jobb kártyám. CSAK ennyit akartam :)). Boldog karácsonyt!
2011. dec. 26. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!