Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XBOX360, Na ez most hogy is van?!

XBOX360, Na ez most hogy is van?!

Figyelt kérdés

Szia! Kaptam egy Xbox360-at(Nem slim) karácsonyra, és érdekes dolgot vettem észre. Meg van "chippeltetve" tehát tört játékokat is lejátszik, de egyben eredetit is, ez hogyan lehet? Vagy én vagyok hülye? Előre is köszi!

Boldog karácsonyt!


2011. dec. 24. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
mi a probléma?
2011. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Probléma nincs, csak kérdés, kérlek olvasd el még 1x!
2011. dec. 24. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy cippelve van, nem korlátozza az eredeti lejátszását, csak engedélyezi a törtet is. Boldog Karácsonyt. :)
2011. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha használtan kaptad akkor ez szerintem a mai világban természetes... Nem mindenkinek van 20.000-re játékokat venni... Nekem is ki van flashelve és nem hiányzik a Live mert ha akarok valakivel játszani azt áthívom... Ha meg boltból való, nem használt és nem akarod, hogy flashelve legyen vidd vissza és reklamálj!!! :D Jobbat nem tudok mondani... Ha meg nem problem akkor örülj neki!
2011. dec. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és olyat nem lehetne csinálni, hogy meg van falsh-elve, de azért tudjak netezni is? :)
2011. dec. 24. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon mert bannolnak...
2011. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet...

Vagy lopás vagy móka, lehet választani.

2011. dec. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És amúgy elég népszerű a Box flasheltetése, mert hivatalos számítástechnikai szaküzletekben is megcsinálják...
2011. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!