Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Thrustmaster Force...

GeGevagyok kérdése:

Van egy Thrustmaster Force Feedback Racing Wheel típusú kormányom. Windows XP op. Rendszer alatt tökéletesen működött, Windows 7-en viszont nem akar sehogy se. Tipp?

Figyelt kérdés
Nem talál hozzá illesztő programot a rendszer, ha letöltöm nem fogadja el. Egyáltalán nem kompatibilis Win 7-el ez a kormány, vagy én csináltam rosszul valamit?
2011. dec. 23. 10:09
 1/4 kölyök válasza:
ragd újra a gépet és próbáld úgy + olvass utána fórumokon hogy valaki tud-e neked segíteni
2011. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocs de ez egy kicsit eltér a kérdésedtöl! De tudnál nekem segiteni hogy milyen adapter kell ehhez a típushoz?
2012. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nos, nekem is van és ugyanezzel a hibával találkoztam és nem, egyáltalán nem kompatibilis a Win7-tel...
2014. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De most találtam egy linket ha még kell: [link]
2014. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!