Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Utorrent "Túlterhelt HDD"...

Utorrent "Túlterhelt HDD" jelez, Nem dolgozik a merevlemez. Miért?

Figyelt kérdés

5-6 órája csinálja ezt a gépem egy elég erős gép HD Tunal megnéztem 100-130 MB/s körül írogat.

Cache 128MB állítottam, uTorrentben

Semmit nem csinál a Hdd Cache tele van de istenért nem akarja ráírni a lemezre pedig egyáltalán nincs terhelve.

Újraindítani,lemezt karban tartani,van elég hely 90GB, ezt mind kipróbáltam/megnéztem



2011. dec. 22. 22:33
 1/7 csacsi2 ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a merevlemez nem képes tovább tartani az írás/olvasási sebességet. Ennek kiküszöbölésére a beállításokban az átmeneti tár menüpontban találsz opciókat. Elofordulhat, hogy akkor is ez a hibaüzenet fogad, ha éppen elindítottál egy új torrent feladatot. Ez egy normális reakciója a µTorrent-nek, ha néhány perc után sem tunik el ez a hibaüzenet, akkor kell állítani az átmeneti tárolón.
2011. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon ismerő ez a szöveg szerintem bemásoltad és nem néhány perce tart (5-6 óra) és nem természetes mert az utóbbi 5 év alatt egy-szer nem történt ilyen. :D
2011. dec. 22. 22:48
 3/7 csacsi2 ***** válasza:
Késő volt én meg fáradt! Minek készítsek saját megfogalmazást? Mellesleg az Utorrent oldalán vannak hasznos ötletek még, olvasgasd. Mellesleg még egy eszembe jutott. A letöltéseknél foglald le előre a helyet, így kevesebbet dolgozik a meghajtó!
2011. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

nem hiszem hogy csak az utorrent használja azt a lemezt. Ha van auto defragmentáló programod, azt kapcsold ki a lemezen. Lehet melegedés is, Chkadskt lefuttattad a következő kapcsolókkal /f /r /x ? Csak hogy ne csak ellenőrizze de javítsa is ki.

Töredezettség rendben van?

Hdd Sentinel-t ajánlom, hogy leellenőrizd a merevlemezed!

Nekem az Ut így van beállítva és nem jön hibaüzenet:

[link]

Lehet a rendszergyorsító tárad kevés, növeld meg!Sajátgép / tulajdonságok

[link]

Lehet a vírusírtód fogja, add meg kivételnek a klienst.

több nem jut eszemebe.

2011. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

31°C körül van a lemez

Hdd Sentinel az írja hogy mint a teljesítmény+a kondíció 100%

Van egy kis töredezettség

vírusirtó nem blokkol

2011. dec. 23. 12:25
 6/7 A kérdező kommentje:
újra raktam a utorrentet és úgy látszik hogy megjavult
2011. dec. 23. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmondom, hogy mi a baj: le kell lőni a uTorrenttől eltérő progikat (böngésző, Excel, skype), majd újra indítani őket sorban. Mihelyst lelőtted őket, meglátod, hogy felpörög a torrent.
2012. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!