Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom megnézni, milyen...

Honnan tudom megnézni, milyen proci és videókártya kell a gépembe?

Figyelt kérdés

Az asztalim fél éve porosodik, mert apám, nem hajlandó ezzel foglalkozni. Komolyabb grafikai elemeket kellene megjeleníteni, amire az Intel T4500 nem képes. (most egy irodai laptopom van...)

Annyit tudok, hogy lassan 6 éves a gép, és "nem olyan a csatlakozója mint a mostaniaknak" (apám ennyit hajlandó mondani, azt' megy vissza kockulni az amőba-guru....)

Szóval szeretném helyrepofozni, vagy ha nagyon muszáj, olyan ASZTALIT venni, ami árban tűrhető, de képes HD-re, és nem ilyen sz*rt se érő Intel van benne, hanem bírja a komolyabb cuccokat. Nem játékhoz kellene konkrétan, hanem grafos melóhoz (olyan ágon fogok tovább tanulni, és ez nem bírná el a dolgokat). Sőt, ez még egy Ubuntu Live CD-t se tud betölteni xD szóval segítsetek, kérlek.


2011. dec. 21. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyeséget ritkán olvastam egy szövegen belül. Az Intel szerinted rossz?. Szerintem tájékozódj mielőtt megszólasz. Amúgy meg az alaplapod tipusa meghatározza mivel tudod bővíteni.
2011. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tájékozódtam, és közölték, hogy ez a videókártya (T4500) NEM viszi ami kell. (hogy idézzem: "pasziánsznál többet nem tud)

és valóban... egy tök egyszerű játék alig megy el rajta, és csíkozódik... pedig nincs fél éves, és nem szokásom tönkretenni a dolgaimat

2011. dec. 21. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!