Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet hálózati kábelon Router-...

Lehet hálózati kábelon Router-en keresztül vezérelni 1 számító gépet úgy hogy egér és billentyűzet nincs hozzá csatlakoztatva? Természetesen a vezérlő géphez van csatlakoztatva biil és egér is

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 09:16
 1/4 DannyZuko ***** válasza:
léteznek ilyesmire programok... Én Vnc-t ismerem. felteszed a vezérlendő gépre a szervert, majd a sajátodra a wievert... Normálisan bekonfigolod és amikor rácsatlakozol a páciens gépre, már vezérled is... Én is ezt használom sok helyen távjavításra, hálózati bütykölésre.
2011. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de a paciens géphez kell billentyűzet és egér mert én úgy akarom megcsinállni hogy ne kejjen
2011. dec. 21. 09:56
 4/4 _Zoldike_ ***** válasza:

Tavoli asztal, minden windows verzioban lakik, magyarban kellekek -> Tavoli asztali kapcsolat, angolban accessories -> remote desktop connection


Ha van routered, azt is be kell konfigolni, hogy iranyitsa at 3389-es portot a celgepre.


Innentol ha be van kapcsolva a celgep, barmikor tudsz ra csatlakozni es vezerelni, ha van ra kotve eger/bill, ha nincs

2011. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!