Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért vannak a monitoromon...

Miért vannak a monitoromon csíkok?

Figyelt kérdés

Nem vízszintes nem is függőleges, nem átlós, hanem inkább olyan íves! Csak akkor lehet észrevenni ha nagyon arra koncentrálok! Olyan mintha rezegne a kép, és azt látnám csíkokban! Fifa 12 közben jobban észrevehető! Az 60 Hz-n megy! De 75Hz-en van alaphelyzetben!


Lehetséges hogy a hangfalak? Több mint 10 centire vannak a monitortól!


Mi lehet szerintetek?



2011. dec. 19. 14:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Itt meg található: [link]
2011. dec. 19. 14:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem cserélj monitort...vagy kérd meg anyukádékat,a jézuskát,bánom is én,kit,hogy hozzon neked egy új monitort karácsonyra...most úgyis itt dübörögnek már a nyakunkon az ünnepek...hatalmas akciók vannak minden multinál...ha még ilyen régi katódsugárcsöves dobozmonitorod van,akkor azok igen keményen sugároznak is,amellett,hogy akkorák,mint egy régi ...szóval mindenképp egészségtelen...LCD monitorra lenne szükséged...
2011. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Köszönöm válaszod, de valószínűleg nem nézted amit belinkeltem!


Jelenlegi monitorom egy Samsung SyncMaster E1920NW


Szóval nem CRT! 1éve van meg!

2011. dec. 19. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
A frissítéssel van gond. lehet hogy gyenge a driver, megér egy próbát a driver frissítés. Mellesleg mozgatsd meg a monitor adatkábelét, ha reagál rá, vagyis megszűnik, erősödik a csíkozás, akkor kábelhiba. Bemész egy szaküzletbe és veszel egyet.
2011. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 danika84 válasza:
Ugyanez a problémám nekemis, régi doboz monitorral kéne megpróbálni, ha mégis megpróbálnád irj léccives, videókártyahiba nemlehet, mind2 gépem ez csinálja...1 ik LED monitor másik HD
2012. márc. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam doboz monitorral ott nem vettem észre a csíkozódást! Én nálam vidikari hibára gyanakszok!

Éppen ma telepítettem az ismerősöm gépére dolgokat, és addig az én monitoromra kötöttem a gépét. Akkor is láttam valami csíkot, ugyhogy már nem értem! :/


Nálad meg mind a 2 monitor csíkos? Mind a 2 nem lehet rossz! Lehet kábel hiba!


Neked milyen csíkok vannak rajta?

2012. márc. 24. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!