Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az egerem...

Miért nem működik az egerem (windows XP)?

Figyelt kérdés

Szerintem valami beépített HID driverrel lehet baj, mert szobatársam egere sem működik. Bedugom, akkor kiírja, hogy új hardvert talált. Elindítom a driver telepítését, meg is találja a "megfelelő" illesztőprogramot, viszont mikor telepítené, azt írja ki, hogy az illesztőprogram Windows 95, vagy újabb verzióhoz készült. (???)

Az egerem típusa icon7 s200, szedtem ehhez is külön drivert, de szerintem nem ez a baj, mert más egérrel sem megy. Régebben működött XP alatt, csak most újra lett rakva.

Valami ötlet, hogy mi baja lehet? Előre is köszönöm.


2011. dec. 18. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

USB-s vagy PS/2 foglalatú az egered?

Ha usb-s vegyél hozzá ps/2 átalakítót (500Ft)

és nézd meg azzal hogy megy e!

Mivel az USB nem pont egereknek készült...

Az egérnek ott van a ps/2 foglalat!


Kérdésem: Milyen egered van? Házi vagy mezei? :DDD

2011. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából házi-mezei-USB egerem van. :) A PS/2 átalakító nem megoldható, mert a laptopomon nincsen PS/2 foglalat. Úgy gondolom, valami driver-frissítés kellene neki, de nem tudom, hogy honnan szedhetnék le ilyen drivert, mert nem találtam sehol.
2011. dec. 18. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Egérhez nem igazán van driver!

Én azt nem értem hogy miért akar a winxp drivert telepíteni?

Én csak bedugom és megy semmi driver telepítés!

Itt valami nagyobb gond lesz!


A BIOSban be van állítva egyáltalán hogy engedélyezze az egér használatát?

2011. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!