Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért másol lassan a hddm?...

Miért másol lassan a hddm? Kéne másoljon 5000-8000 kb/s és másol 100 kb/sal!

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 13:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
*most
2011. dec. 17. 15:17
 12/17 A kérdező kommentje:
eddig semmi baja nem volt a winyomnak de mar nagyon idegesito tolteni nem tudok mert lassan tolt es lefagy a gep s a tesom gepjerol se tudok masolni mert 100kb/s az mi:|
2011. dec. 17. 15:18
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem virus a hibás. Megcsócsálhatta a rendszerfájlokat, amitől lekorlátozódott a sávszélesség, vagyis a winyó sebessége. Tedd fel a Hard Disk Sentinel-t és ha az a Teljesítményre és a Kondícióra 100%-ot ír, akkor egy megoldás van: átteszed a tesód gépébe a winyót, mindent felraksz róla, visszateszed, és újratelepíted a gépet. Töröld a partíciókat így mindkettőt formázni kellesz. A C-be telepítve kiválasztod a Formázás NTFS fájlrendszer használatával (nem a gyorsat hanem az egyszerűt). Bekapcsol a gép, aztán formázod a D-t is. Felraksz minden drivert, stb, szóval amit újratelepítés után kell csinálni. Berakod a winyót a tesód gépébe, visszaraksz mindent, berakod a gépedbe és így működnie kell.
2011. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
az mar megvolt leformataltam az egeszet es uj windowst raktam!de azert most rakjtam fel azt a programot s nezzem meg?!
2011. dec. 17. 15:29
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy elavult a merevlemez. Ha rossz a winyó akkor a Kondíció vagy a Teljesítmény nem 100%-os lesz. Na és a tesód gépében is lassú volt igaz? Én kipróbálnám másik SATA kábellel. Ha azzal sem jó, akkor a winyóval lesz a gond és akkor le kell cserélni.
2011. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Teljesitmeny 100%

Kondicio 98%


A lemez önteszt során talált 1 hibás szektort.

A lemez felületén található 1 gyenge szektor, mely(ek) késõbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).

Ezen a ponton a merevlemez garanciális cseréje még nem lehetséges, csak ha a kondíció tovább csökken.

Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos idõközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen elõforduló újabb problémákat.


Nincs szükség beavatkozásra.

2011. dec. 17. 15:38
 17/17 anonim ***** válasza:
De igen. Van szükség. Be,ész a Sajátgépbe, jobbklikk a C-re Tulajdonságok, Eszközök, Ellenőrzés, pipálj be mindent hogy részletes vizygálatot készítsen és ha talál hibát akkor javítsa is ki. Ha egy rendszerfájl alatt van a hibás szektor, akkor azért volt lassú. Ha nem talál hibát ugyanezt kell csinálni a D-vel mert nem tudom melyik partícióra esett a hibás szektor.
2011. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!