Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz valami baja a procimnak...

Lesz valami baja a procimnak ha nagyjából 30-35 órán keresztül 100% megy?

Figyelt kérdés
Videót renderelek, már a gépházának oldalát is levettem hogy mégjobban hűljön....
2011. dec. 12. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, csak legyen rendesen hűtve.
2011. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2011. dec. 12. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem lesz baja. A gépház oldalát pedig BAROMSÁG levenni, ha van elöl/hátul ventilátor, mert tönkreteszed a légáramlását a gépnek.

Ha nincs rendes hűtésed, nem szóltam.


Ne feledd, hogy vannak gépek amik 24/7 terhelés alatt mennek. Elég gáz lenne ha ilyen kis terheléstől kifingana, mint aminek most aláveted. Ez semmi. :)

2011. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja. Néha nekem is pörög 100-on párnapig csak rendes hűtése legyen és egy normális táp is legyen mellette.

Amúgy már fent írták, és igaz hogy egy normális háznál épp azzal szakítod meg az optimális légáramlást ha le veszed az oldalát.

2011. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már vissza is raktam a ház oldalát! :D
2011. dec. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!