Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj? VGA-val...

Mi lehet a baj? VGA-val kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Adott egy alaplap. Asus M2n68 AM2 SE

Van hozzá egy VGA: Asus EAH3450 1Gb


Na most eddig nem volt semmi gond vele, de az utóbbi napokban valamiért nem ad képet a V.kártya. Megpróbáltam másik gépben, ott tökéletesen ment. Rácsatlakoztatom az alaplapra, áramot kap(mert melegszik) csak az integrált VGA-t kapcsolja be.


Kitisztítottam a PCI-e x16 csatlakozót, de nem segített.


Próbáltam már a Biosban letiltani az alaplapi VGA-t többször is, de akkor meg sehol sem volt kép. Reseteltem a Biost, frissítettem, sehogy sem akar működni.


Kb 40 indításból 1szer ha a HD3450-es lesz elsődleges megjelenítő. Érdekes, eddig semmi gond nem volt.


Jelzem mellékelten, az alaplapi hangkártya már "elnémult".


Ötlet? :)


2011. dec. 12. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ötletem nincs, csak megjegyzésem: Egy újabb csodás ASUS termék :) Imádnivaló, nemde?
2011. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaja, odavagyok érte... :)
2011. dec. 12. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Most jövök én ASUS védő és azt mondom hogy talán ilyen téren(alaplap) a kedvenc és jól bevált márkám. :)

Amúgy van lehetőséged(másik gép/ismerős) akitől kaphatnál egy másik kártyát kölcsönbe?

2011. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából ez ismerősöm gépe. :)

Én az enyémet bele tudnám rakni, csak vonakodok tőle, mert egy noname 400Wos táp van benne, és félek hogy tönkrevágná a HD6870emet. De majd valahonnan beszerzek egy karit ha tudok. :)

2011. dec. 12. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a biosba löd be elsödlegesnek,aztán hajintsd szét az egész gépet,darabokra a procit is vedd ki,takaritsd át az egészet csumára,majd rakd össze ügyelve a pontos illesztésekre!
2012. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!