Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent az "OEM" elnevezése?

Márkíí kérdése:

Mit jelent az "OEM" elnevezése?

Figyelt kérdés
Sokszor látom ezt a OEM elnevezést tápoknál,videó-kártyáknál is beszélgetnek fórumokon. De én biztos hülye vok,foggalmam sincs mit jelent,lehet kinevettek de a szürkeállományom valahogy azt gondolja,hogy "tartozék nélkülit" jelenthet. Javítsatok ki,ha nem így van!
2011. dec. 12. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. HA valami mellett ez van akkor csak célirányosan a hardver kapod semmi tartozékot. Pl Egy CPU-nál ilyen esetben nem kapsz hűtőt.
2011. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó hogy rohadnának el. :DDD Most találtam egy Phenom x4 965BE procit,30.850-ért,de nincs oda írva,hogy OEM verziós,csak annyi,hogy (Box) dobozos. Nagyon keveslem érte az árat,ha még 955-ös lenne,akkor még talán elhinném,hogy ennyibe kerül :) Na mindegy,kíváncsi leszek,ha megjön a fizum már megyek is a boltba :D
2011. dec. 12. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A box-ba kell kapnod hűtőt is.
2011. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
énis úgy gondolom:D A napokban úgyis utána járok a bolt túrpisságának :) Köszönöm Hart a válaszod,te mindig mindehol segítesz. Mostani gépemet amit összerakok a te válaszaid/tippjeid alapján mertem bevállalni. Persze laikus módon nagyon sok fórumokon utána olvasgattam mindennek,videókat,teszteket,benchmarkok-at nézegettem és mindig jól beválltak a válaszaid! :)
2011. dec. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!