Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt az egér?

Miért csinálja ezt az egér?

Figyelt kérdés
A probléma a következő, kb 1 hete gajra ment a cirka 3 éves Dell Latitude D830-as laptopom aksija, és ugye azóta csak töltőről tudom müködtetni, ami néha kiesik a hátuljából, és ugye akkor elszáll az egész. (eddig ez kb 4x fordult elő.) Eddig nem volt semmi különösebb baja, de ma iszonyat mód laggol az egér. A taccspad is, meg a kis joystick is. Mozgatum jobbra ballra, néha eltünik és megjelenik tök máshol a képernyőn. Most húztam újra a gépet ( format C, aztán W7 vissza, drivert updateltem, a legfrissebb van) Mi lehet a gond? Csak hardware hibára tudok gondolni, és ha igen mit lehet tenni?
2011. dec. 11. 14:41
 1/5 A kérdező kommentje:
még lehet hozzá tartozik, hogy a hangkártya is szarakodik mostanában, iszonyatmódon torzít bármit próbálok lejátszani ha közben megy valami nagyobb program ( pl játék) akkor abból dupstep lesz :/
2011. dec. 11. 15:00
 2/5 A kérdező kommentje:
sőt , mostmár ha nem megy semmi akkor is torzít..
2011. dec. 11. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:

biztos megfelelő drivereket tettél fel??

a videókártya telepítése nélkül ugyanis a cpu számolja a grafikát és a kurzor helyét is. a cpu azonban csinál még mellette ezer más dolgot, így néha megkésik a reakcióval.

nézd meg eszközkezelőben, hogy mindent felismert-e? ha nem jó a driver, akkor azt ott ki fogja írni.

2011. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
driver geniusal pakoltam fel a friss drivereket, a gép állítása szerint az eszköz probléma nélkül müködik. Minden driver oké... + régebben amikor újra telepitettem a gépet, még szüz formában ugyan ez a windows még rendesen kezelte a gépet.
2011. dec. 11. 16:48
 5/5 A kérdező kommentje:
bármi is volt a gond, elmúlt miután beraktam csökkentett módba a gépet, utána pedig normálba újrainditottam... érdekes
2011. dec. 11. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!