Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem USB portjaiba...

A számítógépem USB portjaiba ha bármit beledugok először jelzi a képernyőn, hogy új hardver, de utána megjelenik, hogy nem ismeri fel. Létezik, hogy elromlottak volna? Ha igen, hol lehet megjavíttatni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vezérlőpult / Rendszer / hardver / eszközkezelőben hogy az USB vezérlők illesztőprogramjai hibátlanok -e. Egy kérdés: az alaplapi USB portoknál is jelentkezik ez a probléma vagy csak a számítógépház elején levő USB portoknál? Ha ezt elárulod talán többet tudok mondani.
2009. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem túlságosan, sőt nagyon nem értek a géphez..:S mondjuk alap dolgokat tudok, de hogy van olyan, hogy alaplapi USB port..arról nem is tudtam..tudom, hogy reménytelen eset vagyok..:S
2009. máj. 15. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem túlságosan, sőt nagyon nem értek a géphez..:S mondjuk alap dolgokat tudok, de hogy van olyan, hogy alaplapi USB port..arról nem is tudtam..tudom, hogy reménytelen eset vagyok..:S



Semmi baj , elmagyarázom. :)

alaplapi USB: értelemszerűen az alaplap saját USB portjai, ami a számítógépház elején vagy oldalán található az nem alaplapi hanem az alaplapra "rácsatlakoztatott" USBport.


Na szóval melyik nem működik?

2009. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alaplapi USB port, amelyik a gép hátulján van, az ugyanis az alaplaphoz kapcsolódik. És vannak olyan USB-k is az alaplapon, amiket vezetékkel ki lehet vezetni a ház elejére.
2009. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az az usb port nem működik, ami a hátulján van(nekem) szerintem nem az alaplapi, de lehet, hogy az..De azt, hogy az alaplapi (ha ez nem az) működik, vagy sem, azt hogyan tudom meg?
2009. máj. 16. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!