Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt meglehet oldani? (lent)

Ezt meglehet oldani? (lent)

Figyelt kérdés
a fifa09-el akarok játszani rá telepítettem a gépre gond nélkül de amikor el akarom indítani a játékot akkor kér egy jelszót amit állítólag el kellet volna küldeniük már lassan egy hete e-mail-re vagy a játék tokján kéne rajta lenni-e megvan a kód de akár hogy próbálom be írni sehogy se fogadja el neten is kerestem kódokat de azok se jók ezért arra gondoltam hogy ha valamit letöltök mellé vagy valamit csinálok vele meglehetne-e oldani hogy ne kérjen jelszót? előre is köszi a választ
2011. dec. 8. 17:39
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem oda írni nem küldték el email-ba
2011. dec. 8. 17:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor hibás a játék. Töltsd le a netről, ne várj rájuk. Én a BattleField 3-nál voltam így, egy RAR-ban volt az egész, csakhát kérte a kódot. Kijött egy oldal, ahol be kellett írni az E-mail címem és azt írták, hogy néhány napon belül megkapom a kódot. Türelmem volt, így vártam, de nem jött a kód. Megúntam és letöltöttem torrentről. Az már nem kért kódot. :)
2011. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!