Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jó a meghajto?

Miért nem jó a meghajto?

Figyelt kérdés

a számitógépre rá akartam dugni bekapcsolt állapotban de mikor rádugtam leállt. és azóta a meghajto nem kapcsolbe nme adja ki a tálcát nem világit a ledje meg se rezzen.

Áramot néztem fázis ceruzával azt kap.


2011. dec. 6. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
gratulálok
2011. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet sikerült kinyírnod.
2011. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 CactusClone ***** válasza:

Ez nem egy külső meghajtó, hanem egy belső és menet közben rádugtad az alaplapra?

Akkor bizony elképzelhető, hogy "elposszant".

2011. dec. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ja de mi van a vinyóval??

hogy birjam rá hogy müködjön?

Egyszer már sikerült de utána megint semmi.még miután elment a meghajtom akkor volt ez.

a meghajtonak anyi?

2011. dec. 7. 08:55
 5/10 A kérdező kommentje:

belső meghajto

meg sima idea

meg a vinyot szerintetek hogy kne megcsinálni akárhogy jamperolom nem karja felismerni agép egyszer már pedig sikerült jamper nélkül sem megy nincsmás a gépbe csak az a vinyo.

2011. dec. 7. 08:57
 6/10 A kérdező kommentje:
mindig azt irja ki hogy nme talál vnyot.
2011. dec. 7. 08:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Írják, hogy meghalt a vinyód, mert bekapcsolt állapotban belső vinyót nem dugunk rá is húzunk le. Annyi, kampec, Game over, Elromlott... érted?
2011. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
irtam hogy a meghajtot dugtam rá menetközben nem a winchestert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 7. 21:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan ez.

Abban is van elektronika és általában nem szeretik, ha hirtelen kapnak nagy áramot.

2011. dec. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem dobtad ki? Jajj.....
2011. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!