Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora felbontást tudok...

Mekkora felbontást tudok használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. egy kis segítségre lenne szükségem

32"-os Lg Lcd TV-m van HDredy.

eddig d-sub vga kábellel volt csatlakoztatva a (számítógéphez)

1360*768 60Hz-en használtam

[link]

Most vettem egy 1.3-mas HDMI-HDMI kábelt csatlakozttatam a TV-hez és a géphez

ezekután 1920*1080-as felbontásig minden felbontás meg jelent.

Észrevehetö különbséget nem látok 1360*768 d-sub kábellel úgyan az volt a kép ,de ahogy emelem a felbontást annál szebb a kép.Az volna a kérdésem hogy lehet e ezt a tvt ilyen nagy felbonáson használni mert félek valami baja lesz a TV-nek.Köszönöm a segitséget.


[link]


[link]


[link]


2011. dec. 5. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Mégis mi baja lehetne a TV nek?

Max nem lesz kép és kiírja, hogy vedd vissza a felbontást.


manapság mindent hülye-biztosra terveznek szóval nagyon nem árthatsz neki. vagy mégis. Anyud rakja fel a virágot a LCD TV tetejére és locsoláskor a melléfolyó víz okozhat gondot :)

2011. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint ahogyan írtad a TV-d felbontása 1366x768. Ennyi képpontod van, hiába emeled a felbontást a TV akkor is ennyi képponton fogja megjeleníteni a képet.
2011. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DannyZuko ***** válasza:
Ha egyszer fizikailag nem tud csak hd-ready-t megjeleníteni, akkor feleslegesen lőssz rá full hd jelet, mert nem fogja megjeleníteni. Képtelen rá... Egy 10 litere4s vödörbe hiába öntesz 20 liter vizet... nem fér bele...
2011. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne férne bele? Igaz a másik 10 liter mellette lesz. De belemegy :)
2011. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!