Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kilehet cseréltetni egy...

Kilehet cseréltetni egy laptopban a processzort? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

Compaq CQ60 Notebook PC

Processzor: AMD Turion Dual Core RM-70 2.00 GHZ

Memória (RAM) 3.00 GB

Rendszer: 32 bit-es

Azért kérdezem, mert szeretnék online filmezni. A netem jó, szóval nem tudom mit lehetne tenni. Elvileg a gépem is elég rá, legalábbis amennyire utána néztem a neten, de olvastam, hogy lehet bele nagyobb procit rakatni. De lehet, hogy az a baj, hogy 32 bites a rendszer? Azon lehet változtatni?

Én nem értek hozzá annyira, örülnék ha valaki felvilágosítana e téren. Köszönöm


2011. dec. 4. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de ezzel nem tudsz filmet nézni vagy mi ?
2011. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem valószínű, hogy online filmnézéshez gyenge ez a gép. Ha az a baj, hogy szaggatott a lejátszás, akkor szoftverprobléma van. Vagy valami leterheli a procit, pl. víruskereső, vagy a böngésző akadozik.
2011. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy nincs fenn valami böngésző kiegészítő (Plug-IN)! Nekem volt ilyesmi és ezzel megoldódott! :)
2011. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Microsoft Security Essentials van a gépen, de az nem elég, ezért felraktam az adobe system care-t is, azzal és a Malware byte-al szoktam rendszeresen ellenôrizni.

Ez jelenthet problémát?

Mozilla-t használok. A plug-in kiegészítô nekem nem tiszta :(.

2011. dec. 4. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ctrl+Alt+Del -> ha ezeket megnyomod egyszerre, megnyílik a "windows task manager", ott a Processes fülre kell nyomni, és ott a CPU oszlopban mutatja, hogy melyik program foglalja a sok CPU időt. Amelyik sokat foglal, azzal van probléma.
2011. dec. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!