Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i5 mellé nagyon...

Intel Core i5 mellé nagyon kevés a HD4850?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 19:07
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Nem kellett feltúrnom a netet, egy jó havertől kaptam a proharveről(ProEvoFan(őstag)),aki egy kicsit otthonosabban mozog ebben a témában.
2011. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 Panda Péter ***** válasza:

egyébként igen, 4 év múlva a klasszikus CPU + dVGA felépítés már sehol sem lesz ahogy az APU-k erősödnek. belemehetünk ilyen jövőlatolgatásba is, ha van igény rá, írjatok ki kérdést.


Király Zoli: igaz, a 6950-nek a full hd már nem limit. de most őszintén, ekkora felbontásban úgysem az FPS-eket fogod számolgatni. simán viszi a Phenom is bármilyen játék sinlge részét 1080p-ben, multizni meg amúgy is maximum 720p-ben szoktak, oda elég kisebb VGA is.

2011. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Elég otthonos lehet a témában ha ilyen "komoly" teszteteket olvas.
2011. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 Panda Péter ***** válasza:
63%
Én pedig Ph! addikt rangban vagyok. attól még tévedhetek, és ő is.
2011. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Vagy lehet gondolta neked ilyen is elég.
2011. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Am hiába vitázunk a kérdezőnek jobb nem lesz.
2011. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
28%
Akkor biztos ismered a PH-n ShellKretor(PH! nagyúr), ő is ugyanezen a véleményen van.
2011. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Dobálod a neveket az tuti, de ezekből melyik igaz?

Vagy már a Ph is ide alacsonyodik?

2011. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
28%
Nem a Ph nem alacsonyodik ide, csak egy jó tanács volt.
2011. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 Panda Péter ***** válasza:

igen, ismerem (és becsülöm) Shell-t. de azt szerintem ő is kénytelen elismerni, hogy 4 szálon erősebb a phenom, csak nyilván egyéb megfontolásokból szokta ajánlani az i3-at (kevesebbet eszik pl).


én viszont azon a véleményen vagyok, hogy a phenom előnyei kompenzálják a hátrányait.

pro: fizikai 4 mag, tuningpotenciál

kontra: fogyasztás/melegedés

ennyi, én inkább lenyelem a plusz fogyasztást, és hűtöm a cuccot, ha cserébe 4 szálon sem fogy ki az erő a prociból, van, aki szerint pedig fontosabb az, hogy hűs legyen és keveset kajáljon.

2011. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!