Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leadtek WinFast 6xSound...

Leadtek WinFast 6xSound hangkártya driver?

Figyelt kérdés
Sehol az ég világon nem találtam Windows 7-hez jót. Segítenétek?
2011. dec. 3. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azt írja, hogy minden op.rendszerre jó: [link]
2011. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt próbáltam én is, de azért köszi.

Letölt egy ZIPet és abban van 1 csomó dolog. Két futtatható alkalmazás, egy Mixer.exe és egy Uninstall.exe. Ha a Mixerre megyek akkor behoz egy kis fehér ablakot a monitor közepén, ha az uninstall-ra, akkor kiadja, hogy "Alkalmazás újratelepítése a megfelelő beállításokkal." Rámegyek és nem történik semmi...

2011. dec. 4. 08:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy kell csinálni, hogy az Eszközkezelőben rámész az Illesztőprogram frissítésére, és saját kezűleg választod ki a fájlt. Kérdi: Almappákban is, és te bepipálod. Kiválasztod azt a mappát, amit kicsomagoltál a ZIP-ből, és OK. Ekkor elvileg fel kell telepítenie. Lehet hogy megkérdi Telepítse-e az eszközt, mire te Igen. Nekem ugyanez volt a problémám, csak nekem Realtek AC97-em van, és piszkosul nehéz volt. A telepítője (mindegy melyiket töltöttem le és próbáltam ki, semmi), szóval a telepítője állandóan azzal a hibaüzenettel jött ki, hogy a 64 bit-es illesztő-fájlt nem találja (nem is volt), ez azért volt, mert csak XP-re van a driver, Win7-re a Bios-ban a HD Audio-t kellett volna kiválasztani, de nekem nem volt kedvem állítgatni, mert az AC97 megfelelő. Szóval próbáld úgy telepíteni a drivert. Még keresgélek.
2011. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán ez: [link]
2011. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy ez, de majd próbálok EXE-t keresni, ami elvileg Auto-n felrakja amit kell. Na látod, ez egy rossz tulajdonsága a Win7-nek. Link: [link]
2011. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán ez: [link]
2011. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!