Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop memória bővítés majd 2...

Laptop memória bővítés majd 2 hét után kék halál (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy elég régi laptop (kb 2006-ban vásárolt) és egy 333MHZ DDR1 2x256MB volt eredetileg benne. 2-3 héttel ezelőtt lett bele vásárolva 1,5GB memória (a régi ki lett véve). Tegnap este azonban kék halált kapott.

Először a Mozilla Firefox omlott össze mindig, majd kifagyott minden rajta. Később már el sem indult. Ha elindult akkor betöltött majd azonnal kék halál. A mai este folyamán elkezdtem újratelepíteni, azonban 15 perc múlva kifagyott. Jelenleg kivettem belőlle 512MB-ot

(1GB + 512MB memóriát vásároltam).


Mi lehet a probléma? Hisz nem azonnal jelentkezett a probléma hanem a memória bővítés után 2-3 héttel. Elvileg ugyan olyan fajtájú memóriának kell lennie mint a régi, mert a cimkén az volt.


2011. dec. 2. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Az alaplap nem támogatja az új memória méretét vagy az órajelét.

2. Hibás a ram.

2011. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!