Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki tud olyan programot...

Valaki tud olyan programot amivel SmS-eket tudok fogadni?

Figyelt kérdés

PL:. 0690... ra elküldöm pl:.123 at akkor azt lebonyolitja és csinál valamit...

Vagyis emeltdijas sms-t tudok csinálni...Mert 2 szolgáltatót is megkérdeztem de nem mondtak semmit...


2011. nov. 30. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mobilt rákötöd a gépre, és PCSuite-al lehetséges.
2011. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy ebay-ről lehet rendelni ilyen sms modemet pár ezer forint. Ezt rádughatod usb-n a gépre, rakhatsz bele egy simkártyát. Ezután magad írhatsz rá egy programot ami tudja kezelni a kütyüt. Kész progit sajnos nem tudok.
2011. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a PCSuite egyszerű. Ha van felesleges mobil, akkor csatlakoztatod, letöltöd a PCSuite-ot, telepíted és már mehet is.
2011. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De a PC Suite nem fog a beérkezett sms-től függően automata válaszüzenetet küldeni, vagy adatbázisba írkálni stb. Szóval igazából 0690-as tevékenység elvégzésére nem alkalmas.
2011. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...És valaki nem tudja hogy hogyan tudom lekezelni egy programal a beérkezö sms-eket?
2011. nov. 30. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!