Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mit jelent:Az új fejlesztés...

Ez mit jelent:Az új fejlesztésnek köszönhetően, ez az alaplap képes az AMD X2 / X3 processzorokat X4 (négymagosra) növelni! Az X4-est pedig X6-osra?

Figyelt kérdés
valaki részletesen irja már le,köszönöm.
2011. nov. 29. 19:23
 1/9 A kérdező kommentje:
az alaplap:ASRock N68-GE3 UCC
2011. nov. 29. 19:25
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Az x3 az alapból x4 volt csak az egyik mag hibás (gyenge,instabil) volt ezért letiltották , de az x4 az alapból x4 nincs mit feloldani.

2011. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
Nem feltétlenül rosszak azok a magok. Egy próbát érdemes vele tenni.
2011. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most tervezek 1 gépet amibe AMD phenom II 4x 955 proci kerülne és ha ebbe az alaplapba rakom akk olyan lesz mint ha 6 magos lenne?vagy mi:)? nem nagyon értem...
2011. nov. 29. 19:46
 5/9 Panda Péter ***** válasza:

itman: nem teljesen pontos amit írtál, mivel

ad1: X2-esben is lehet egy vagy két magot visszakapcsolni

ad2: igaz, hogy ritkák, mint a fehér holló, de vannak thuban magra épülő X4-ek is, amiben be lehet kapcsolni a maradék két magot.


kérdező: arról van szó, hogy a gyártó, hogy kielégítse az igényeket, teljesen hibátlan 4magos chipeket kénytelen eladni kétmagosként, ezt azomban vissza lehet kapcsolni. viszont nincs garancia arra, hogy a visszakapcsolt magok hibátlanok, lehet hogy csak az egyik működik, lehet hogy az egyik sem.

2011. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
nem tudom ezt honnan vetted.x4 et veszel 4 magos lesz és az is marad! egyedül az x3 amiből fel lehet oldani a 4. magot más ilyen nincs!
2011. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Panda Péter ***** válasza:
akkor az én procim nem is létezik? az ugyanis X2, amiben be van kapcsolva még két mag.
2011. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 20:05

Ezt te se gondoltad komolyan remélem.

2011. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nemértem miértkell itt mindig negativan itélni nézz fel youtubra ott sok procit oldanak fel csak tudni kell hogy nem kapkodni :) és teljesen értelmetlen lenne akor eza funkcio ha nem müködne
2011. dec. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!