Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné fokozatosan újítani?

Megérné fokozatosan újítani?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyen gépem van:

Processzor: DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz (14 x 200)

Memória: 1536 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM)

Videókártya: Radeon X1600 Series (512 MB)

Alaplap: MSI MS-7301 (Packard Bell OEM) (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, LAN, IEEE-1394)


Szeretnék venni egy új alaplapot, és a régi 1,5 giga DDR2-t 4 giga DDR3-ra cserélni.Később persze szeretnék új VGA-t és procit is, de nem vagyok túlságosan eleresztve :D



Kiszemeltjeim

RAM [link]


Alaplap

[link]


2011. nov. 29. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, bár nem hiszem, hogy idővel leállsz a tuninggal, így szerintem jobb lenne egy olyan alaplap, ahol 4 RAm foglalat van (DDR3-as).
2011. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és tudnál olyan olcsó alaplapot mondani, amibe belemegy a Pentium D, és több slotja van? : )
2011. nov. 29. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresgettem, de nemigen találtam. Viszont ha beleraksz két 4 GB-os RAM-ot, úgy is szuper lesz. Mellesleg DDR2 is jó típus, nekem olyan van. a találataimnál mindegyik Asrock volt, 2 foglalattal, szóval szerintem amit kinéztél, az nagyon is jó. Tehát 2x4 GB RAM+ 1 GB Videókártya+ új proci és már kész is.
2011. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg így évekig nem kell tuningolni. nekem 3 GB RAM-om van 1 GB VGA-val és egy 1.8-as procival. Ha lecserélném a procit, már jóféle gépem lenne (szerintem).
2011. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem érné meg!


Mire te mindenre összegyűjtessz...

Gyűtsd a pénzed és vegyél egy teljes ÚJ (Szerintem AM3-as) konfigot! (Ebbe azt értem hogy: Alaplap,Proci,VGA,HDD,ODD,Tápegység,RAM)


De lehet mire összegyűjtöd kint lesznek az AM4-es alaplapok bár ennek kicsi az esélye :)

2011. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az a baj, hogy teljes konfigra abszolút nincs pénzem, és nem is nagyon lesz. Nem egy csúcsgépet szeretnék, csak egy középkategóriásat, azért néztem ki ezt az alaplapot és a ramot :D
2011. dec. 4. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó lesz neked az új Alaplap, RAM, de javasolnám hozzá az új VGA-t, esetleg procit, bár az utóbbi kettővel már nem középkategóriás géped lenne, viszont ha elég az első kettő, akkor simán meglesz a középkategória.
2011. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!