Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártya kell nekem?

Milyen videokártya kell nekem?

Figyelt kérdés

Nem-tudom, hogy most milyen videokártya van a számítógépembe, de azt tudom, hogy a legtöbb játékot közepes illetve alacsony grafikán játszhatom, mert különben szaggatni kezd a kép. Olyan videokártyát keresek ami például a gta4-et (majd az 5-öt), az MW3-at, a NFS The Run-t elbírja viszonylag magas grafikán.


Mennyinek kell lennie a memória méretének, illetve a memória sávszélességének? Én az Árukeresőn nézegettem videokártyákat , ahol az előbb említett memória méretet és a memória sávszélességet belehet állítani. Én körülbelül 25 000.-Ft és 40 000.-Ft között összeget szánnék rá.


A válaszaitokat, és segítségeteket nagyon szépek köszönöm, és ha tudtok egy másik olyan honlapot ahol érdemes keresgélni, akkor legyetek szívesek és linkeljétek be, mint ahogy a szerintetek megfelelő videokártyát is.


Szevasztok szép napot!


2011. nov. 29. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
ha ez videokártya akkor ez: ATI Radeon HD 4600 series
2011. nov. 29. 15:56
 2/5 anonim ***** válasza:
én az ipon.hu -t vagy a pcx.hu-t ajánlom h nézz körül. A videókártya választásra visszatérve pedig jólenne megadnod a géped többi adatát is, de szerintem a legjobb egy hd6850 1gb dd5 lenne ami 40 ezer ft körül van.
2011. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi zsetonból ez a legjobb, amit vehetsz:


[link]

2011. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan! Ahhoz hogy lépést tudj tartani a játékokkal minimum egy HD6850-es VGA-t vegyél. 40.000Ft-ba kerül asszem.
2011. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2011. nov. 29. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!