Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Javasolnátok nekem egy számító...

Javasolnátok nekem egy számítógép házat?

Figyelt kérdés

Most jelenleg egy 5 éves Gigabyte Triton házam van, amivel a fő gondom, hogy szűkössé vált, amúgy nagyon szeretem. A helyére szeretnék egy tágasabb térrel rendelkező, de hasonlóan jó minőségű kuckót. Jó lenne, ha az új ház is fém előlappal rendelkezne, de fontosabb, hogy könnyen tisztítható porszűrők legyenek benne. Nem kell bele féltucat ventilátor és ne legyen az egész ház csupa lyuk...inkább a csendesség a fontos. Az elképzeléseim szerint a tápegység alul helyezkedik el és a tetején csak egy nagyobbacska rendszerhűtő illetve hagyományosan elöl és hátul egy-egy 12cm-es légkavaró van (azaz 3-nál több rendszerhűtőt semmiképpen sem szeretnék használni). A merevlemezek ha lehet legyenek elfogatva és a rezgéscsillapításos rögzítés is fontos lenne. Az előlap legyen letisztult, komoly kinézetű, egyéb csicsa nem kell rá (előlapi ajtó pláne nem). Csak fekete színben gondolkodom. Árban 20-25k amit rászánnék.


A CM Elite 430 viszonylag közel jár az elképzeléseimhez, de nem az igazi...Az RC 692-t meg drágálom.


Köszönöm.


2011. nov. 27. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

[link] vagy

[link]

2011. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi javaslatokat! Mindhárom házikó jó fajtának tűnik...viszont egyik sem a tökéletes versenyző (talán olyan nincs is)...lehet nem úszom meg kompromisszumok nélkül.

Az RC-550-ben az tetszik, hogy elég csendes lehet, semmi csicsa, a legtöbb elvárásnak megfelel viszont az előlapi ajtó és a felül elhelyezett USB csatlakozók nem praktikusak számomra.

A linkelt Thermaltake kuckót ismerem (olyan van tesómnak). Nekem az túl lyukas és zajos..amúgy küllemre nem csúnya.

A Sharkoon is érdekes és az ára is barátinak tűnik, de túl színes meg világítós és a beltér sem tűnik nagyobbnak a mostanimnál.

Nem rossz találatok, számításba veszem őket, de ha van még javaslat az köszönettel fogadom.


A Xigmatek Midgard is elég sok szempontból passzol az igényeimhez, de már a túl lyukas kategória nekem ráadásul olcsó műanyag hatása van így képekről.


Nem tudok választani :(

2011. nov. 27. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
kuckó... házikó... kuckuc... te meleg vagy?
2011. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezt miből szűrted le barátom, szerintem az a két szó nem arra utal, hogy meleg lennék. Van feleségem és maximálisan a nőket szeretem. Amúgy se lenne hozzá semmi közöd, de ha esetleg abba reménykedtél, hogy találsz itt magadnak egy azonos érdeklődésű forró barátot, akkor most csúnyán mellélőttél! xD

Inkább ajánlanál valami értelmes gépházat, hogy valami hasznodat is vegyem...

2011. nov. 27. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Háát... szerintem ha csöndességre mész akkor Silenco 550, ha pedig hűtésre akkor Sharkon T9 vagy Elite 430. Most nagyot csalódtam, azthittem lehetünk majd homárpajtik!:( xDD
2011. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Néztem pár Youtube videót és a Silencio 550 nagyon sok szempontból tetszik és fedi az igényeimet, de néhány dolog zavar benne. Kéne egy hasonló tudású csak picit szélesebb (+3-5cm) alaplapi kamrával, első oldali ajtó nélkül és az előlapon elhelyezkedő USB/SD olvasó és bekapcsoló gombbal...
2011. nov. 28. 22:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem találtam jobbat, még pár video megnézése után megrendeltem a Silincio 550-t. Köszönöm az ajánlatokat!
2011. nov. 30. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!