Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj? (videókártya)

Mi lehet a baj? (videókártya)

Figyelt kérdés
Üdv, tegnap szereztem be egy Sapphire(ATI) X1950 GT 256-mbos agp-s kártyát, de valamiért nem indul el a géppel együtt. Rácsatlakoztattam a 2 tápkábelt, de amikor bekapcsolom a gépet, betölt a windows xp, de a videókártya semmit se csinál, nem ad ki semmilyen hangot, nem forog a ventije se. Az asztal nagyon furcsán jelenik meg, nehezen meg tudtam nyitni az everestet, amely felismeri a kártyát. Legújabb drivert is felraktam, nem használt... A Konfigom: AMD Sempron 3000+ (1800 Mhz), 1.5giga ram, ECS nForce3-A alaplap, 80 gigás vinyó, 350-es táp. Lehet hogy a táp kicsi neki? (kipróbáltam egy másik géppel is ua. a helyzet, abba viszont 300w táp van) Visszaraktam az eddigi ati 9550-emet ami tökéletesen működik.
2011. nov. 24. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem h táp hiba lenne...csökkentett módban sem tudsz csinálni semmit?
2011. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jenci ***** válasza:
A kérdésedben megadtad a választ is : nagy valószínűséggel a kártya nem jó.
2011. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És javítható, vagy kuka? Holnap lehet beviszem szervízbe, hátha tudnak valamit kezdeni vele.
2011. nov. 24. 21:59
 4/4 Jenci ***** válasza:
Hát nem mai darab,talán javítható,de nem sok reményt fűznék hozzá.
2011. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!