Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mihez elég a konfiguráció?

Mihez elég a konfiguráció?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy Intel Celeron E3400 2,6 GHz-es két magos proci, alaplapi vga, 2 GB RAM. Na most vennék még 2 GB RAM-ot és egy Radeon 6670 1GB-os vga-t. A gépigény.hu oldalon ezen konfiguráción 100%-ban futna COD Modern Warfare 3 is, ami eléggé új. Engem viszont nem győzött meg teljesen, mert a proci csak cerka, vagy az nem annyira lényeges?
2011. nov. 22. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
De lényeges és a vga se nagyon bivaly. A gépigény nem ellenőrzi olyan pontosan a dolgokat. Az MW3 olyan 25 FPS-el menne 1680x1050 felbontáson.
2011. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nekem már bőven jó lenne, ugyanis jelenleg a max felbontásom 1440x900, de én megelégszem a 1024x768 felbontással is. Nem full hd-ban szeretnék játszani, de azért ne akadjon játék közben. Szóval akkor elég csak vga meg a RAM növelés és egy darabig el vagyok a játékokkal? Köszi amúgy a választ!
2011. nov. 22. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!