Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek az új konfigomba?...

Mit vegyek az új konfigomba? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A legjobb áron a lehető legjobb megoldást keresem. Jelenleg asrock 775i65g lap van, 3,06ghz proci (sima egymagos), 2G DDR1, integrált vga/hang, 500 G sata és 80 G ide vinyó, meg ide DVD

Olyan konfig kéne, ami szereti a win7-et, és nem túl elavult. Játszani nem igazán szoktam, hang/vga elég az alaplapi.

Félek, hogy ezek közül csak az 500-as vinyó, meg a táp tud megmaradni. A többi kuka ugye?

Jó lenne pár tízezerből megoldani (max 30-40) (úgy értem, hogy amit lehet, azt eladnék aranyáron). Azt sem tudom, hogy a mai processzorfelhozatalból mi lenne a jó választás. De látom úgy 8ezertől 80 ezerig terjed az áruk.


2011. nov. 21. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

nem értem, minek neked új gép?

win7 ennél gyengébb gépen is megy, netezni/filmezni bőven jó, ha kell akk max munka miatt, de ott is attól függ h mire. ha nem munka és nem játszol akk teljesen fölösleges egy fillért is ráköltened.

egyébként ezt a gépet nem nagyon lehet bővíteni. elavult alkatrészek, aminek a pótlása többe kerülne mint egy jóval erősebb, újabb társa. ha fejleszteni akarsz, a 2 vinyó kivételével az egész gépet cserélni kell (sztem tápegységet is)

2011. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!