Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » EVGA GeForce GTX 560 Ti...

Micsinai kérdése:

EVGA GeForce GTX 560 Ti 2Win-t lehet magyaroszágról rendelni már?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 16:48
 1/5 xZx válasza:
A megjelenés ideje még nem ismert, azt azonban már tudni, hogy az EVGA GeForce GTX 560 Ti 2Win ára 519,99 dollár.Ezt talaltam rola.
2011. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen ezt én isolvastam már csak mondom hátha már valaki tud róla :D
2011. nov. 20. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt majd tudni fogsz róla. még nincs

2011. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2011. nov. 20. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

látom, a PC GEAR már árulja, de majdnem olyan drága, mint egy GTX 590. vagy vársz, vagy SLI-be teszel 2 db jobb minőségű GTX560 Ti-t (pl.N560GTX Ti HAWK, nekem is ilyen van, de nekem 1db). olcsóbb, és a zárójelben említett esetnél valószínűleg még gyorsabb is. ugyanis 950MHz-en ketyeg a GPU, és a külön kártyáknak hatékonyabb a hűtése is.


nem tudom, hogy eddig nVidia kártyád volt-e, és ha nem akkor is hallottál-e a híres-hírhedt 285.62-es driverről. ha nem tudsz róla túl sok mindent, arra az esetre leírnám, hogy kőkeményen fagyasztana, ha nem lenne a win7/vista-nak erre specializálódott helyreállító programja. így csak elmegy a kép, majd megjelenik egy hibaüzenet. elvileg BF3-ra tervezték, de azzal is néha kisebb gondjai akadnak (én ezt csak olvastam). viszont én most kezdtem el a GTA4-et nemrég, mivel ugye a régi gépemen nem hogy nem futott volna el, de föl se fért volna rá, és mst az új driverrel annál nekem fekete volt a kép. elvileg tudtam volna használni, nem fagyott le, csak én nem láttam semmit. gyorsan piacra dobtak egy javítást (285.79-es béta), amiről már nem írták, hogy miként sikerült, viszont az én gépemen ugyanolyan sz@r volt. erre most itt van a 290.36 (béta ez is), a GTA4 megy vele, semmi baja semminek, csak kétszer az említett 1-2 másodperces elsötétedés + hibaüzenet történt, de azóta semmi baja. egyébként nekem gyárilag egy 270.61 driver volt, az mindig is tökéletes volt.

2011. dec. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!