Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Max.110-120. 000ért tudnátok...

Max.110-120. 000ért tudnátok ajánlani laptopot?

Figyelt kérdés

Nem játékra kéne, de a strapát bírnia kéne (kb. napi 10-12 órát bekapcsolva szokott lenni a gépem). Most egy 3 éves Toshibám van, de már kezd haldokolni, úgyhogy még időben le akarom cserélni. Amilyen mákom van, biztos a vizsgafelvételi időszak első napján robbanna le...

Igazából nem akarok rá sokat költeni, nincs is rá igazán keret, ennyit tudtam összespórolni az ösztöndíjamból. De ha már újat veszek, akkor egy kicsit jobbat szeretnék, mint amilyen a mostani(2x 1.64Ghz, 2 Gb RAM).


2011. nov. 17. 14:08
 1/5 anonim válasza:
hát ha meg voltál elégedve a toshiba-val eddig akkor szerintem ezt érdemes megnézni. én egy c660-1dm-et rendeltem nem rég. [link]
2011. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt találtam igazából eddig, Acerből vannak olcsóbbak, de nem tudom, hogy azok mennyire strapabíróak (Nem mintha a Samsungról tudnám, de azért a márkanév miatt kicsit jobban bízok benne)

2011. nov. 17. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Én múlt héten vettem egy Samsung laptopot. Kezdődött azzal, hogy a Windows aktiválásakor nem indult el a gép (csak eredetivel vagy komolyabb hackeléssel megy) másrészt ahogy kész lett (sok ezer Ft-ért) kiderült, hogy gyári hibás a videókártyája. Úgyhogy én lemondtam a Samsungról és Asus-t vettem és ez sokkalta jobb is.
2011. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hú, köszi :)
2011. nov. 17. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!