Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen cpu tud kihajtani egy...

Milyen cpu tud kihajtani egy Powercolor6870x2 2GB-os VGa kártyát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:

????????

A CPU a számítógép központi processzorra,míg a VGA kártyáknak saját processzoruk van azaz GPU.

Előbbi a teljes gép központi teljesítményért,az utóbbi pedig a grafikus megjelenítésért felelős.

Így a kérdésedre a válasz: Bármilyen,mert nem a CPU irányítja a videokártyát.

Csak a foglalatok egyezzenek :

azaz az alaplapban(motherboard) legyen mind a CPU és a VGA-nak is MEGFELELŐ foglalat ( sokféle létezik).

2011. nov. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van. A CPU, VGA limit alkalmazásfüggő. Lehet, hogy egy Battlefield 3 erősen igényli a vga-t, de jobban megírt és cpu-ra nem olyan nagy igényű. Ekkor VGA limites.

Ellenben pl a GTA4-el, ami nagy cpu igényű és kevésbé vga, na az cpu limites lehet ugyanannál a konfignál.

2011. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én mindenképpen legalább egy Core i5-2300 vagy egy AMD Phenom II X4 945-öt ajánlanék.
2011. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem
2011. nov. 17. 10:39
 5/7 A kérdező kommentje:
ÉS ez alapjábol véve hogy müködik egy adott játéknál mind a 2GPU dolgozik egyformán vagy felváltva?
2011. nov. 17. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Szerintem mivel egy kártyán van mindkettő dolgozik egyszerre.
2011. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem.
2011. nov. 17. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!