Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melk jobb RAM és miért?

Melk jobb RAM és miért?

Figyelt kérdés

Corsair 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz

vagy

Kingston 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz


Melyket válasszam és miért?


2011. nov. 15. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én Corsair-t vennék! Kingston sajnos össz*sz*rta magát... Most Kingmax van, de nem valami jó... "Olcsó húsnak, híg a leve..." Legközelebb Corsair-t veszek!
2011. nov. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Elmondanád miért nem jó a Kingston?

Tudod ilyen infók vidékre nem jutnak. Miért is?

2011. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Valami problémája volt, nagy nehezen megoldottam, de 1 év múlva behalt... (Pittyegett a gép) Bármit csináltam nem volt jó, kipróbáltam másik RAM-al és jó volt... Kingmax-ot vettem egyből jó is volt, de ez is kicsit furcsa... Szóval ha behal akkor szerencsét próbálok a Corsair-al!
2011. nov. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ja hogy neked szállt el.

Bocs én azt hittem hogy szidod az egész márkát vagy hogy valami széria hiba van mert eddig nem tudtam róla.

Amúgy ha minden rendben van a gépeddel és a ramok fesze is rendbe van akkor nem fog elszállni a Kingmax.

2011. nov. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Neeem... A Kingston és a Kingmax is nagyon jó márka, viszont az emberiség még sajnos nem jutott el odáig, hogy minden darab hibátlan legyen... :(
2011. nov. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az ha engem kérdezel nem a mi életünkbe lesz.
2011. nov. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
:D
2011. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja meg van olyan lista minden alaplapnál, hogy kompatibilis ramok listája. Ha ránézel, látod melyek teszteltek és biztosan működnek. Lehet, a tied a te alaplapodban nem volt éppen 100-as, ezért halt el.
2011. nov. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!