Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a konfig milyen?

Szerintetek ez a konfig milyen?

Figyelt kérdés

Videókártya:

Gigabyte GV-R545SL-1GI 1GB DDR3 PCIExpress Low Profile

[link]


Alalplap:

ASUS P5G41T-M LX alaplap

[link]


RAM(4 vagy 8 Gb még nemtudom!):

4GB 1066MHz DDR3 RAM Kingston (KVR1066D3N7/4G)

[link]


Merevlemez:

1TB WD 3.5" Caviar Green WD10EARS SATAII 64MB cache winchester

[link]


Processzor:

Intel Dual Core 3.2GHz 2MB dobozos Socket 775 E6700

[link]


Tápegység:

XDL P4-450W tápegység OEM

[link]


2011. nov. 14. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

SSD abban ás hogy sokkal gyorsabb, rendszert arra érdemes telepíteni, de neked ilyen árú gépnél nem érdemes SSD-n gondolkodni, örülj ha SSD nélkül kijön egy elfogadható gép.

Az 1GB-os 10ezres VGA-k meg kb filmet nézni jók... Az 1GB RAM csak vakítás ilyen kártyákon.

2011. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem:) egy rendszernek kb mekkora hely kell hogy normálisan fusson(WIN7)? mert akkor lehet megoldom úgy hogy a rendszert egy SSD-re rakom az adatokat meg egy sima HDD-re, ahogy korábban írták is.
2011. nov. 15. 12:48
 13/14 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy kényelmesen elférjen a rebndzser, figyelembe véve hogy SSD-nek legalább a 20%-át mindig szabadon kell hagyni, különben hamar meghal, szerintem legalább 60GB-os kell.

De mondom hogy nem fogsz kijönni...

120-ból komplett gépet játékra SSD-vel meg monitorral együtt... Álomvilágban élsz.

2011. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen azért írtam az SSD-t, mert a sima merevlemezek nagyon drágák, inkább szereznék ismerőstől/valakitől használtan egy HDD-t, amig nem rendeződnek az árak és abból a 23k-ból, amibe a 250GB-s HDD kerül, lehet kapni 60GB-os SSD-t, ami rendszernek megfelel. Tehát 120k-ból kijön a gép X4 procival, 4GB RAM-mal, Radeon 6770-nel és 60GB-os SSD-vel 120k-ból, de ahhoz akkor kell szerezned rendes HDD-t meg egy monitort is (ha most lenne feleslegesen egy 250GB-os hiba mentes HDD-m, biztosan eladnám neked 5k-ért, de az ilyeneket rokonoknak szoktam adni ingyen).
2011. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!