Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATI vagy nVidia?

ATI vagy nVidia?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb hosszú távra?? INTEL Core i5 2400 proci mellé!!

Ebben a kettőben gondolkodok:

[link]

[link]


2011. nov. 14. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Azonos árban vannak, hasonló a teljesítményük is, azt vedd amelyik szimpatikusabb.

Ha nem kell Physix & Cuda, illetve 3D Vision, akkor válaszd a Radeont. Ha ezekre igényt tartasz, GeForce.

2011. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azok micsodák?? Játékra kell! BF3, F1 2011, CoD MW1-2-3, FIFA12, PES12 stb... Maxon akarok játszani velük, melyik lenne jobb?
2011. nov. 14. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézz utána, kedves kérdező. Mindkét kártya tökéletesen alkalmas játékra az említett játékokkal.

Azért megpróbálom leírni, tömören...


Physix: Az Nvidia saját megoldás valós idejű fizikára a játékokban. Nem sok játék használja, mert csak nVidia kártyával működik. Szerintem felesleges. (nekem itt van 2008 óta, a kártyam tudja és alig volt használva ezen szolgáltatás...)


CUDA: Olyan programokban amik használják, egy hasznos dolog. Például a videókártya felgyorsíthatja a videó konvertálást bizonyos formátumokba, stb.


3D Vision: A játékok (szemüveges) 3D-ben futnak, lehet kapni külön Nvidia szemüveget kiegészítőként.



A legtöbb embernek ezek a szolgáltatások feleslegesek. Ezért mondtam, hogy az döntsön, kellenek-e ezek.

Én a Radeonra szavazok.

2011. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Fogyasztásuk is majdnem egyforma.

Én személy szerint azt mondom az Nvidia.

2011. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező ha a HD6870 mellett döntesz és nem kell a több monitoros megoldás akkor ne a Flex-et vedd ha nem a simát.
2011. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A radeon egy hajszállal erősebb.


[link]

2011. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvilegg a flexek kicsit erősebbek, pont a többmonitoros megoldás miatt.
2011. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Flex tök ugyan az mint a sima a több monitoros kiépítést levéve.

ma 15:54

Az egy sima GTX560. Ez már egy erősen gyári tuningolt.

2011. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!