Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik egyik usb...

Miért nem működik egyik usb csatlakozóm sem a gépemen?

Figyelt kérdés

windows 7-nél egyszercsak nem működik egyik usb csatlakozoóm sem. A napokban még nem volt ezzel problémám. Most meg akárhova csatlakoztatok bármit nem csinál semmit. (külső hdd-t, pendrive-ot) Próbáltam új driver-t letölteni, nem sikerült. A windows az eszközkezelőben azt írja, az eszköz megfelelően működik. Csak épp nem csinál semmit..:S


Mi lehet a baj?

Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 14. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy olyan USb eszközt csatlakoztathattál ami hazavágta az összes USBt az alaplapodon. Nálam is volt ilyen. Egy régi fényképezőgépet csatlakoztattam rá anyám gépére és az összes USB-t ellőtte benne. Elvittem szakemberhez ős mondta hogy leégett az alaplapba és mivel a cseréje már majdnem egy teljesen új gép árába került így rakott bele két kártyát az alaplapba amiről ideiglenesen lehetett használni az USB-ket.
2011. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és erről hogyan lehetne bebizonyosodni? Mennyire tuti ez? Hát az klassz..azért köszi
2011. nov. 14. 12:55
 3/7 A kérdező kommentje:
mittudomén mit dugtam rá, mit nem..
2011. nov. 14. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
hello áram van a csatlakozókba?
2011. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az van mert világít, valamint a bios látja, mert páldául egy pendriveról való bootolást felajánl a biosba. Tehát a Bios látja. Most újratettem a Win 7-et egy fél órája, de ugyanaz.

Azt írja működik, de nem csinál semmit.


webkamera, bluetooth, pendrive, nem csinál semmit, egár világít ha bedugom.


Még jó hogy van ps2-es egerem is..

wtf?

2011. nov. 14. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes

én egy ASUS deszkával jártam hasonlóan de ott a bios ban sem ment én NEM VOLT RAJT PS/2

érdekes jelenség próbáld meg ha tudsz valami ismerőstől kérj kölcsön egy PCI USB kártyát az esetek nagy részébe segít (nálam spec. nem jött be) de egy próbát megér

2011. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Karcag vagy környéki vagy írj rám és rendbehozom. Világgá ezért nem utazod, ha nagyon messze laksz akkor sajnos nem tudok segíteni :S
2012. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!