Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox 360 mennyire költséges...

Xbox 360 mennyire költséges éves szinten?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül évente egy Xbox live Gold előfizetés? valahol 12 hónapos előfizetés 10e Ft valahol 20.. Mennyibe kerül egy 12 hónapos előfizetés? aki már esetleg vett mennyiért vette? hogy éri meg jobban 3havonat vagy évente?
2011. nov. 7. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésed, hiszen meg is válaszoltad félig.

Van ahol 10 ezer, van ahol 20.

Nyilván 10ért érdemes venni, ugyanazt kapod, csak egy két elszállt helyen kissé túl vannak árazva.

10-nél sokkal olcsóbban nincs egyébként.

3 havi jóval drágábbra jön ki, éveset érdemes venni.

2011. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit tényleg furán fogalmaztam meg. Lényege annyi hogy nem tudtam hogy tényleg lehet 10ért kapni vagy átlagba 20e Ft mindenhol. És arra voltam kíváncsi hogy akinek van előfizetése ő mennyiért veszi és hogy hogy éri meg jobban. De válaszodból megtudtam nagyjából amit akartam köszönöm szépen : )
2011. nov. 7. 19:26
 3/3 A kérdező kommentje:
még esetleg annyi hogy ezt a hivatalos xbox oldalon nem lehet venni?
2011. nov. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!