Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a táp megéri?

Ez a táp megéri?

Figyelt kérdés

Nincs rá több pénzem , de a mostani codegenem leakarom cserélni


[link]


és még 1 kérdés a mostani tápom egyik csatlakozójába van bedugva egy vezeték és valahol a bekapcsológomb felé halad , ez mi? bocsi ha hülye kérdés


2011. nov. 4. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]

Hidd el ez a táp nagyon jó!!! Tápokból ezeket ajánlom: CoolerMaster, FSP, Chieftech, A-DATA, ENERMAX, Corsair...

Chicony is jó bár én azzal megszívtam, mert 1 hét után haldoklott... Az amit linkeltem nem a legismertebb táp itt M.O-n de hidd el, hogy nagyon jó és nincs rá panasz!!

2011. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

de amugy eza codegen is annyira rossz hogy nem birna ki 1 évet? hisz utána ugyis uj vga- igy aztán uj táp kell stb...

és most alapból azt nem tudom eldöntnei a kis pénzemből hogy táp vagy ram mert ram sem sok benne.

2011. nov. 4. 15:55
 3/14 anonim ***** válasza:
1 év alatt az a CODEGEN táp felgyújthatja a gépedet rosszabb esetben az egész házat... Nagyon rossz, megbízhatatlan tápegység!
2011. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát már megvan május óta.:)
2011. nov. 4. 16:06
 5/14 A kérdező kommentje:
de akkor maradhatok annál amit linkeltem? az jobb?
2011. nov. 4. 16:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Maradj annál amit én linkeltem az jó és úgyis írtad, hogy fogod fejleszteni... Amit Te linkeltél az 380W amit én az 450W és csak 1.000FT-al drágább, cserébe nem füstöli le a géped! :)
2011. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
tudom segiteni akarsz de pont arrol akartak lebeszélni, és ugy látom a hipro ismertem is,
2011. nov. 4. 16:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a hipro-nál. Ennyiért nem nagyon kapsz jobb tápot, max. valami olcsóbb fsp-t, chieftecet.
2011. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig jó az az ADATA is! Hidd el ha elkezdesz fejleszteni minimum egy 400W-os kell! :)
2011. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
amugy az előző gépembe noname táp volt 4 évig huzta normálisan utána már 2 évig nagyon bajos volt de még ment:D
2011. nov. 4. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!