Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a gépem?...

Miért csinálja ezt a gépem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most raktam újra az oprendszert ami egy 32bites Win7.

Minden szükséges drivert feltelepítettem majd, elindítottam egy játékot, játszottam úgy 10-15 percet és megállt a kép, hirtelen kék halál, mivel a kék halál olyan gyorsan eltűnt, hogy le se tudtam fényképezni. Vissza néztem eseménynaplóban mi is lehet a gond, amit találtam az egy WMI hiba amiről fogalmam sincs, hogy mi lehet google-ban se találtam semmi hasznosat. Amit a WMI mutatott bővebben az ez lenne :


Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.


Nem tudom ez mit jelent mert nem vagyok gép zseni ezért is kérném a segítségetek.


2011. nov. 4. 01:03
 1/3 anonim válasza:

Szia, gyorsan rágugliztam én is, ha tudsz angolul próbáld meg ezt : [link]

Elvileg valami WMI filterhez próbál hozzáférni a géped, engedély nélkül ezért lecrashel.

2011. nov. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
angolul én is találtam egy-két dolgot csak az a gond, hogy én kuka vagyok az angolhoz :))
2011. nov. 4. 01:16
 3/3 anonim ***** válasza:

ha itt kiveszed a pipát,akkor többet a kékhalálkor nem ugrik el a kék kép :

[link]

2011. nov. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!