Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez normális egy processzornál?

Ez normális egy processzornál?

Figyelt kérdés
Van egy Intel i3-2100 processzorom és a CPU-Z nevű program azt írja core 0 sebességre hogy 1596 mhz, pedig a processzor 3,1ghzes.
2011. nov. 2. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is így szokott lenni, ha 100%-on van terhelve, akkor írja ki csak a rendes sebességet
2011. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én dirt2 közbe is megnéztem és ugyanennyit ír.Ja még annyi hogy, néha fél másodpercre felmegy 3.1ghzra, olyankor amikor egy program sem fut.
2011. nov. 2. 11:45
 3/5 Panda Péter ***** válasza:
ez azért van mert a processzor üresjáratban visszaveszi az órajelét, hogy csökkenjen a fogyasztás. ha elkezdenéd terhelni a procit, az órajel is felugrana, szóval no para.
2011. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Panda Péter ***** válasza:
eressz rá egy prime-ot, biztos hogy stabilan fel fog menni a maximális órajelig...
2011. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. nov. 2. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!