Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek?...

Milyen videókártyát vegyek? Szeretnék venni egy videókártyát a gépembe 15. 000ft értékben.

Figyelt kérdés
Ami elég jó viszi a mai kemény játékokat .Tehát valami olcsó gamer videókártyát szeretnék.
2009. máj. 6. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:

Ha kell hozzá ez is akkor igy néz ki a gépem:

AMD Athlon 64 3800+ 2.4GHz processzor

1GB ram

ASus M2N68-AM Socket AM2 alaplap

250GB HDD

400W táp

És egy integrált NF GeForce7025/NF630a videókártya végülis

de szeretnék bele venni egy gamer karit.

2009. máj. 6. 09:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem az alaplapodat PCIE kártya megy bele, ennek alapján én a Sapphire 4650 512MB DDR3 Lite kártyát ajánlanám neked..

[link]

Nekem is volt ilyen kártyám, panasz nem volt rá, játékokat szépen vitte, de vettem nagyobbat, de megbízható kis kari...

2009. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

én a helyedben ha a pénztárcád bírja, vennék még 1GB memóriát(RAM)a gépbe, jó az hogy ha van, kell a játékoknak...

2009. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

oké köszi igen én is tervezem a ramot nem árt :D

Ja és mi a véleményed/véleményetek erröl : [link]

2009. máj. 6. 11:35
 5/9 anonim ***** válasza:

megint előző vagyok..

"Ízlések és pofonok":)

Én ATI(AMD) párti vagyok, nem rossz ez a kártya sem amit linkeltél, azzal a eltéréssel hogy amit én ajánlottam az DDR3-as, ez meg DDR2-es,ez nem lényeges annyira, csak gyorsabb egy kicsit..

Amúgy a játékok többségét Nvidia kártyákra optimalizálják, szóval akkor a 9400-as lenne a domináns..

De én még is jobban ajánlanám neked a 4650-est, úgy aránylag egy teljesítményen van a 2 kártya, de azért az 4650-es brútálabb, bizonyos szempontból, ezt már rád bízom, mondom, ízlések és pofonok....

2009. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké nagyon köszönöm hogy irtál sztem azt fogom venni ami neked volt de még nézelödök aztán ha ma nem találok jót akkor hnap megrendelem.
2009. máj. 6. 12:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Okés..nincs mit...=)
2009. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt tegyük hozzá hogy valszeg a tápod noname és ha "szerencséd" van akkor nem fogja bírni az új VGA-t, ez is benne van a pakliba, szal a választásnál azt is nézd meg mennyit eszik :)
2009. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiket se vedd meg, mert mindkettő elég gyenge.

Az ATI hiába DDR3, ha csak 64 bites a memóriavezérlője..

A 9400 pedig azért gyenge, mert csak 4-es. A geforce-oknál a számjelzés második tagja adja meg, hogy milyen erősségű a kártya az 1-től 9-ig terjedő skálán. Inkább a 9500GT-t ajánlom, GDDR3-mal. (ma már csak olyant szabad venni) Igaz, kicsit drágább, de megéri - inkább várjál vele még egy hónapot, de utána sokáig fogod használni, nem mindegy, milyen. Ez sem erőmű, de egész jól megy - nekem is az van.

2010. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!