Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan működik az ipon.hu?...

Hogyan működik az ipon.hu? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Például amit hardverekből összeraktam gép, annak az árát alul kijelzi áfával és abban benne van a kiszállítási díj is, tehát pontosan annyit kell fizetni kiszállítás után?


A másik hogy mennyire megbízható? Nem vész el a pénzem, tényleg azt a gépet kapom amit kértem, ha nem az jön akkor ki lehet e cserélni...


Valamint hogy van-e hozzá valami útmutató kézikönyv vagy valami ilyesmi, nem mintha nem értenék az összeszereléshez csak hogy mellékelnek-e hozzá valami mutatót?


2011. nov. 1. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szállítási díjról: [link]


Az iPon.hu webáruház kedvezményes szállítási költsége 2500Ft kiszállásonként (minden más esetben 12500Ft).


Hát ha jól tudom van olyan szállítási mód, hogy házhozszállítással és van olyan is, hogy házhozszállítással, előreutalással. Én mindig személyesen vettem át és eddig semmi probléma nem volt, de szerintem a házhozszállítás+előreutalás macerásabb, mert akkor lehet, hogy ellenőrzik a személyidet is, hogy biztosan te rendelted meg és fizetted ki. Meg amit te is mondtál, amíg nem érkezik meg a cucc, jobb ha a zsé nálad van.


Papírokból azt kapod meg, ami a rendelt cuccok dobozában van, szóval az a terméktől függ, nem igazán a bolttól.


De te most komplett gépet készülsz venni (ami a gépösszerakóval raktál össze), vagy csak alkatrészeket veszel?

2011. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy komplett gépet raktam össze gépösszerakóval
2011. nov. 1. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
De akkor azt össze is szerelik neked, szóval elvileg neked nem kell azzal mahinálni. Egyébként anno azokat a dobozokat, papírokat, CD-ket kaptuk meg, amiket beépítettek. Tehát alaplap doboz, hozzá az extra kábelek, videó kari doboz, telepítő CD-je, stb.
2011. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!