Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes megvásárolni az LG...

Érdemes megvásárolni az LG Lcd W1942S-SF monitort?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert már régóta szerettem volna lecserélni a böhöm nagy monitoromat egy ilyen laposra. Ráadásul az enyém csak 17"-os, ez meg 19". A gyerekeim meséket néznének rajta. A Penny-ben elég jó áron van most. Kérlek adjatok tanácsot, mert nem tudom, hogy mit is kell figyelni egy monitor vásárlásakor. Az interneten elolvastam a paramétereket, de nem nagyon értem, hogy azok mit jelentenek (függőleges látószög, meg vízszintes látószög, pixel meg stb. stb)
2009. máj. 5. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy LG L1942S LCD-m van. A főbb paraméterek ugyan azok, csak az enyém 1280x1024-es, nem szélesképernyős. A képminőséggel elégedett vagyok, minden jól néz ki rajta. Én mondjuk ilyet nem vennék, mert szerintem túl kicsik a betűk natív felbontáson. Széles képernyősbe én inkább egy 22colost ajánlanák.
2009. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
kedves kérdező épp ma nézegettem én is a pennys újságot egyből meg is akadt azon a monitoron a szemem:) nos nem tudom hogy mindenhol egyformán van-e itt két csillagosnak volt jelölve ez az áru. ami azt jelenti hogy max 10db/üzlet. na most gondolhatod ha maximum van 10 db mennyi kerül ott eladásra...kiraknak 3-4et azt meg pillanatok alatt elkapkodják. legalábbis itt így megy. de a kérdésedhez vonatkoztatva szerintem nem rossz kis vétel, igaz LG de ennyiért 19'os még meg is éri. ha szeretnél venni csak erre vigyázz amit az előbb leírtam hogy első vásárlók közt légy mert az ilyenek nagyon hamar el tudnak fogyni, gondolhatod nem csak neked és nekem ütötte meg a szemünk:)) (egyébként képzeld vasárnap reggel láttam hogy nyitás előtt már sor állt a pennynél, azért nem semmi, nem gondoltam volna hogy ennyire fontosak valakiknek bizonyos dolgok hogy nyitás előttre már sor alakuljon ki:))
2009. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!