Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megolvadt a táp csatlakozom,...

Megolvadt a táp csatlakozom, mitől? :O

Figyelt kérdés

Ma reggel úgy döntöttem hogy kitakarítom a gépemet és beleteszem a hátsó takaró lemezt az alaplapnál. szét szettem a gépet és megcsináltam amit akartam, amikor a tápegységnek azt a 4 lábas csatlakozóját tenném vissza akkor láttam hogy a két sárga kábelnél a dugó meg van olvadva és égve! O.o

és a kérdésem az hogy most ez mitől lehetséges?? túl áramot kapott? vagy mi történhetett? vegyek új tápot? vagy baszhatom az egészet?


2011. okt. 30. 17:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nah Fiuk.. -..-! kicseréltem a dugót fasza minden

de az a retkes gép most se ad képet.. erre rájöttem hogy addig addig kell játszani a ramokkal amíg fel nem ismeri mind a 4x512 ramot és képet is adjon.. szerintem ez a BIOS úgy szar ahogy van... frissítenem kellene nem? 2 orán keresztül játszottam vele mire sikerült! de a dvd meghajtót nem is dugom rá mert kezdhetem előröl a mutatványt

2011. okt. 31. 18:36
 12/14 A kérdező kommentje:

ja és a tápom nem Codegen hanem Deer vagy mi az isten

a modell DR-B300ATX szóval egy kalap szar DE azért nagyon szépen köszönöm a sok infot! ha valaki tud segíteni a ram pakolós dologban az írjon:D TNX.

2011. okt. 31. 18:39
 13/14 anonim ***** válasza:
pedig a deer százszor jobb mint a codegen... inkább vegyél egy rendes tápot használtam, valami 300as fsp-t, addig hozzá se nyúlj a géphez, örülj hogy ennyivel megúsztad :)
2011. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám de nekem kin is kapcsol a gép minden figyelmeztetés nélkül. Mi okozhatja?
2017. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!