Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kábellel hosszabbíthato...

Milyen kábellel hosszabbíthatom a tápkábelt?

Figyelt kérdés

Szeretném a házból kirakni a tápot ezért szeretném a kábeleket toldani én valami hangfal zsinórra gondoltam, de nem tudom hogy jó lesz e?!

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!!


2009. máj. 4. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne? A táp ventillátora is segít hűteni a házban lévő többi cuccot, plusz a proci által termelt meleg levegőt a táp ventillátora nyomja ki.
2009. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Micro atx házam van és ebbe nem fér el az atx táp, ezenkívül a jobb szellőzés érdekében egyébként sem tenném bele :)
2009. máj. 4. 17:49
 3/3 Hintalow ***** válasza:
Szerzel valahonna egy másik tápot, vagy egyéb elektronikai eszköszt, és abból kinyered a kábeleket. a tápodnak a kábeleit el kell vágni, leblankolni, összecsomózni, nem árt után körbeszikszalagozni, merthát érintésvédelem ugye, és kész is. Elég gány munka, nem tudom hogy megéri -e (párezer Ft-ért már kapsz nagyobb házat)
2009. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!