Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell leválasztani az...

Hogyan kell leválasztani az USB eszközt?

Figyelt kérdés
Van egy külső HDD-m, ha rámegyek a jobb alsó kis ikonra "Hardver biztonságos eltávolítás" akkor kiírja, hogy valamilyen program még használja az eszközt, és előtte zárjam be az alkalmazást. Én viszont nem láttok programot ami használná. A feladatkezelő listája is üres, nem fút mellette program. Mit lehet tenni, meg lehet tudni, hogy mi használja?
2011. okt. 25. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak húzd ki simán. Én sose szoktam ezt a hardver biztonságos eltávolítását használni.
2011. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tálca jobb sarkában van az ikonja (zöld nyilacska a pentdrive felett). Erre rákattintasz és a felugró ablakban Eltávolítás. Kész, kihúzhatod. Ajánlatos betartani ezt a szabályt.
2011. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első: Lehet hülyeségnek tartod, de ha nem használod akár sérülhet a rajta lévő fájlok vagy maga a pendrive fájl rendszere is.
2011. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosan s zöld pipára kattintok rá, valamiért azt írja ki, hogy nem tudja lecsatolni mert egy alkalmazás használja, előtte ezt zárjam be. mi használja, ez itt a kérdés, hogyan lehet megtudni, megnézni? Feladat kezelőben is a programok listája üres, így ez számomra rejtély, hogy mi használhatja. :(
2011. okt. 25. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Made In jól mondja. Ráadásul ez egy HDD és nem hiszem, hogy örülne a gazdája ha tönkretenné, mert más is úgy használja, hogy nem távolítja el előtte. Ha nem tudod eltávolítani, ahogy írja is akkor valamilyen program ír vagy olvas a HDD-ről. Ha így húzod le akkor bizony sokadszorra tönkremehet a file rendszer is és lehet formázni. De lövésem sincs mi írhat rá. Esetleg nem telepítettél fel rá valamilyen programot...
2011. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel róla képet!
2011. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, közben megoldódott a probléma, mert ma amikor betettem, most leválasztotta egyből. Tegnap megnéztem még XP alatt másik gépen, és ott is jó volt. Így rejtély, hogy mi lehet a gond tegnap többször is a Windows 7 alatt. :(


itt is érdeklődtem kép van: [link]


de ezek szerint a windows 7n-ek lehet valami a "lelki világával"

2011. okt. 26. 23:47
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok le szeretném választani az usb-s külső vinyómat. A jobb alsó ikon nem működik, de olvastam valahol egy hozzászólást, csak nem teljesen értem.: Start, keresés doboz, erőforrásfigyelő bepötyög, merevlemez fül kiválaszt, lemez aktivitásnál megnézed, hogy milyen folyamat ír/olvas az adott merevlemezre.


i az az erőforrás figyelő, és hogyan hívjam be?

2015. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!