Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet ramot boviteni Toshiba...

Lehet ramot boviteni Toshiba Satellite L40-160on?

Figyelt kérdés
Az alap benne 1 GB..es meg egy 1 vagy 2 Gb-ot szeretnek bele tenni. Kerdes hogy ezt lehet-e boviteni? Es kb mennyi es hol erdemes venni ilyen ramot bele?
2011. okt. 24. 12:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
akkor attól, hogy annak kisebb a memóriája (120 GB.) attól még a bővíthetősége a ramnak ugyan az,mint az enyémnek?
2011. okt. 24. 19:53
 12/19 P.O.C. ***** válasza:

A 120 GB nem a memória, hanem a háttértár (merevlemez), ne keverd már!!!

Merevlemezből akármekkorát rakhatsz bele, a létező legnagyobbat is, tök mindegy neki.

De maga a rendszer memória (RAM) kezelés az alaplaptól, ezen belül az északi hídtól (chipset -től) függ.


Milyen chipset -ed van? A CPU-Z megmondja (motherboard fül)

2011. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom az hol van.
2011. okt. 24. 20:29
 14/19 P.O.C. ***** válasza:

Mondom CPU-Z!!! Mainboard fül!!!

[link]

2011. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát jó mindegy...most ha vki nem jártas benne hiába mondod ezt, lövése lesz róla.

De azért köszi.

2011. dec. 12. 17:22
 16/19 P.O.C. ***** válasza:
Hát, aki nem képes föltelepíteni egy programot, és kiolvasni belőle egy infót, majd ide írni, az inkább vigye el egy számtech boltba, ahol segítenek neki. A gyik.hu nem teljes IT analfabétáknak való. Helyetted én sem tudom megnézni...
2011. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem azzal van a gond,amikor a linket küldted...hanem amikor minden link nélkül,h ezt meg azt nézzek meg,aztán honnan??? magamtól amikor nem tudtam...akkor is olyan felháborodva küldted a választ...az ilyenek inkább ne segítsenek, ha ennyi a türelmük.
2011. dec. 12. 19:57
 18/19 P.O.C. ***** válasza:

Az internetes keresők használata is olyan ma már olyan, mint a levegő. Ok, elsőnek nem küldtem linket, mert azt hittem önállóbb vagy, alap dolognak tartom hogy valaki be tud írni 5 karaktert a Google -be. Már az első találatban ott van a hivatalos oldal, ahonnan leszedheted. De 5 találaton belül már vannak magyar letöltési lehetőségek is.

Néz meg valójában milyen egyszerű dolog:

[link]


Én még a türelmesebbek közé tartozok, sokan még ennyit sem tesztnek meg, csak odavakkantanak vagy 4-5 szót magyarázat nélkül, tele helyesírási hibával.

Ne sértődj meg, de sokan egyszerűen nem alkalmasak arra, hogy Internetes segítséget igénybe tudjanak venni. Ezért is javasoltam neked a számtech boltot, ha náluk veszed meg a RAM -ot, ingyen meghatározzák neked milyen kell bele, és bele is szerelik.

2011. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2011. dec. 13. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!