Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A géped melyik részét terheled...

A géped melyik részét terheled a legjobban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a gépben melyik az a rész, amit leginkább használsz? Ilyenekre gondolok, hogy pl: DVDolvasó, mert napi kb 50-50 CD-t és DVD-t olvas be meg ilyesmi! A ventinlátor kivételével minden jöhet!
2011. okt. 15. 07:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Én ezen a héten a WIFI-met terheltem meg nagyon, mert egyszerre 2 zenét szedtem le a you tube-ról!(1MB/s a net)

Meg most fogom elindítani az egyik torrentet úgyhogy meg lesz terhelve eléggé!

2011. okt. 15. 07:52
 2/16 Helikon Razor válasza:
en pl a HDD-met terhetem a legjobban altalaban max szabad hely 3gb a 320-bol
2011. okt. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az durva!


Jöhetnek még válaszok!


Köszike a választ! Megy a zöld pont!

2011. okt. 15. 08:11
 4/16 anonim ***** válasza:
A tápot, mindig be van kapcsolva a gép.
2011. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A házat. Rajta tartom a lábam mert nehezen férek el az asztal alatt. Kicsi nekem ez a világ.
2011. okt. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én is a vinyot mindig töltök le valami filmet aztán ahogy megnéztem törlöm
2011. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Merevlemezt: 1TB-ből 20giga szabad megint.

Tápegységet: NON-STOP megy a gép.

Videókártyát és Processzort: konvertálok, videót vágok...

2011. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
VGA és CPU sok-sok játék :)
2011. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0/24/7 megy a laptopom. a torrent gyakorlatilag folymatosan megy ami folyton irja olvassa a vinyot(zmega le 1fel a netem) 500gigás vinyon cask akkor van 10nél több szabad hely ha forgatás fotozás cuccait ekll felraknom.ebből következik h videot vágok fullhd be(emellett digitális trükköket rakok bele)meghát ezt renderelni is kell ami egy félorás filmnél vagy egy éjszaka full terhelésen fotokat szereksztek(ps se az a kis rendszerigényű cucc) szoval kapja a terhelést. ha neagyisten szbadidőm van akkor meg flight simulatorral játszom(összes kiegészítő meg plusz gépek kb 20giga adat amit használ) szoval szerintem a vinyo kapja a legnagyobb terhelést meg a hő miatt lehetnek bajok ezért faragtam magamnak egy laptoptartot ami usbről veszi a veszt és az összes rácsnál az ajján van egy kis ventillátor...igy az átlaghő olyan 60de felmegy 80-90re is. viszont a gép már 3 éve birja szal annyira nem lehet neki káros. az előző gépemet is igy használtam az 4 év után bucsuzott
2011. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem kicsi az az 500giga? :)

Én is ilyesmiket csinálok és nekem az 1TB is szűkös.

2011. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!