Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy FSP Hexa 500W-ot tápot...

Egy FSP Hexa 500W-ot tápot hogy kössek bele egy GIGABYTE GA-990XA-UD3-ba?

Figyelt kérdés
A következő a probléma: Nem tudom bedugni az alaplapba a cuccot, valami nem stimmel, mert van egy ilyen két soros hosszú cucc az alaplapon, abba kéne bedugni a tápot, de az hosszabb 2 oszloppal, persze amit beledugnék van még egy olyan, amivel, ha egybe lenne pont jó lenne, csak van rajta egy pöcök, amitől nem tudom összedugni... Most én vagyok hülye, vagy rossz tápot vettem?
2011. okt. 10. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Bele kell annak menni, az a különálló rész amin a pöcök van az is a hosszú csatlakozóhoz tartozik (20+4 tű), illeszd össze mielőtt bedugnád, és úgy dugd be.
2011. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindenképpen bele kell menjen, a csatlakozó úgy van megcsinálva hogy csak jól tudod össze dugni.

egyébként a tápok csatlakozói egyformák. csak régen csak 20 tűs csatlakozó volt, és a táp a régi alaplapokhoz is jó.

2011. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló: Sikerült! :D
2011. okt. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!